Kontrast
Rozmiar czcionki
Mapa strony
Szukaj na stronie

Zumbiarki na Kuleskiej Majówce

   Coś o zajęciach Zumby....

Efekty zumby są widoczne niemalże natychmiastowo. Zumba jest sportem bardzo dynamicznym, podczas którego szybko spalimy kalorie. Zapisując się na zajęcia zumby, zauważymy wiele pozytywnych zmian: lepsza sylwetka czy poprawa samopoczucia. Regularne treningi zumby przynoszą długotrwałe i widoczne efekty, o których marzy wiele kobiet. umba, to połączenie elementów aerobiku, sztuk walki, tudzież tańca. Zajęcia zumby mają na celu przede wszystkim rozładowanie stresu oraz dają ujście codziennej rutynie. Kobiety zapisując się na zajęcia zumby, są nieświadome dodatkowych, miłych i szybkich efektów zumby, które ta gwarantuje, jeżeli trenujemy regularnie.

Tańcząc zumbę, można poprawić swoją kondycję fizyczną, wzmocnić mięśnie oraz stracić kilka kilogramów. Oprócz tego zajęcia zumby sprawią, że ciało nabiera jędrności, a umysł staje się o wiele bardziej pozytywnie nastawiony do codziennych wyzwań. Trening zumby odbywa się przy dynamicznej i rytmicznej muzyce. Trening ma być przyjemny, jednak w trakcie zajęć w większości wykonywane są ćwiczenia cardio, podczas których stracimy najwięcej kalorii. Dzięki takiemu treningowi efekty zumby są szybko odczuwalne.

    Efekty zumby - zalety
Efekty zumby można bardzo szybko zauważyć i poczuć. Dzięki zumbie poprawi się nie tylko wygląd naszego ciała, ale także nastawienie. Zalet zumby jest dużo, a niektóre z nich bardzo zaskakują.

Trening zumby usprawni kondycję fizyczną - regularnie uprawianie jakiekolwiek sportu gwarantuje, że będziemy sprawniejsi, będziemy się mniej męczyć i dłużej wytrzymamy na jednym treningu bez zbędnej przerwy na złapanie oddechu. Efekty zumby są również zaskakujące, zumba wymaga od nas bycia w ciągłym ruchu, co przekłada się na poprawę kondycji.

Trenując zumbę, pozbędziemy się monotonii - jeżeli każdego dnia wykonujemy podobne czynności, a chcielibyśmy zaznać odrobiny szaleństwa i sprawdzić się podczas innego wyzwania, to wybierzmy zumbę.

Dzięki zumbie poznamy nowych ludzi - na zajęcia zumby przychodzi bardzo wiele osób, w związku z tym możemy nawiązać nowe znajomości.

Zumba, wyzwoli pozytywną energię i uwolni hormon szczęścia - na zajęciach zumby zazwyczaj panuje bardzo przyjazna atmosfera. Uczestnicy zajęć mają na twarzy nieustający uśmiech, który jest wynikiem wydzielających się podczas treningu endorfin. Po zajęciach zumby chce się więcej i ma się więcej energii, nawet jeżeli treningi odbywają się w godzinach wieczornych. Pozytywna energia i uśmiech to najważniejszy efekt zumby.

Zobaczcie sami.Te dziewczyny mają energię ...