Maraton Zumby Wysokie Mazowieckie

Maraton Tańca i Fitnessu Zumba Carnival Party II Wysokie Mazowieckie odbył się 26.stycznia 2019 r. na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr.1 im. Tadeusza Kościuszki

Gościem specjalnym II edycji karnawałowego maratonu będzie Łukasz Grabowski z Warszaw. Nazywany też "Boski Grabowski" to znany, uwielbiany i rozchwytywany w całej Polsce i zagranicą instruktor programu ZUMBA FITNESS®, trener salsy, bachaty, kizomby, zouk'a, a także reprezentant Polski i zwycięzca międzynarodowego konkursu dla instruktorów Zumba Fitness® - "Zumba Next Rising Presenter 2018 w Orlando w USA"!

Specjalnie dla Was zatańczą również jedni z najlepszych instruktorów i prezenterów tańca i fitnessu oraz instruktorzy ZUMBA® FITNESS z naszego regionu:

DIANA WĄSIEWICZ - Łomża
ANETA SAPIEŻKO - Hajnówka
PATRYCJA CHOLEWA - Białystok
PAULA NIEMYJSKA - Bielsk Podlaski
DAMIAN Q'why KUŁAJ - Hajnówka
AARON KARCZEWSKI - Białystok
JUSTYNA TROC - Białystok (organizatorka imprezy)
Imprezę poprowadzi: Karol Falkowski – jeden z najlepszych DJ'i i konferansjerów w powiecie wysokomazowieckim!

Plan imprezy:

15.00–15.50 - Rejestracja uczestników
16.00 - rozpoczęcie maratonu
ok. godz.18.45 - losowanie upominków
19.00 - planowane zakończenie:

Na terenie powiatu wysokomazowieckiego:

WYSOKIE MAZOWIECKIE: poniedziałek, wtorek, środa i czwartek, w godz. 18.15 -19.15 (w szkole na hali sportowej w pn., wt., czw. już od godz. 17.30), a we środy od godz. 17.30 na sali gimnastycznej MIEJSCE: Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Kościelna 1
JABŁOŃ KOŚCIELNA: poniedziałek i czwartek, godz.20.15-21.15 MIEJSCE: Zespół Szkół w Jabłoni Kościelnej (hala sportowa), ul. Mazowiecka 1
SOKOŁY: wtorek, godz. 20.15-21.15 MIEJSCE: Centrum Kulturalno-Biblioteczne, ul. Kolejowa 3
KULESZE KOŚCIELNE: środa, godz. 20.15-21.15 MIEJSCE: Centrum Kulturalno-Edukacyjne Wsi, ul. Wesoła 14
CZYŻEW: piątek, godz. 18.00 - 19.00 MIEJSCE: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, ul. Niepodległości 3 (aula na II piętrze)
JABŁONKA KOŚCIELNA: piątek, godz. 20.15-21.15 MIEJSCE: Szkoła Podstawowa w Jabłonce Kościelnej (hala sportowa).