Kontrast
Rozmiar czcionki
Mapa strony
Szukaj na stronie

Aktualności

Szyszki w roli głównej

Szyszki w roli głównej

09.10.2023

Szyszka w roli głównej podczas dzisiejszych zajęć, a dary natury to świetny pomysł na jesienne dekoracje, które nie wymagają dużych nakładów finansowych. Jak zrobić kosz własnymi rękami? Wystarczy tylko zebrać szyszki rożnych kształtów i mieć własną fantazję. 

więcej
Już mamy kolorową  jesień

Już mamy kolorową jesień

25.09.2023

Dzisiaj na zajęciach plastycznych dzieci czarowały jesienne drzewko. Pomysł bardzo im się spodobał. Wiadomo nie od dziś, że nauka przez zabawę jest najlepsza ,a ja nawet przez chwilę nie wątpiłam że nasze dzieci bardzo dobrze znają, jakie kolory trzeba wybrać jesienną porą.   

więcej
Słonecznik

Słonecznik

26.07.2023

Słonecznik, który zdecydowanie kojarzy mi się z promiennym i ciepłym słońcem, to ciekawy pomysł na zajęcia z dziećmi. Od dawna miałam w szafce pestki słonecznika i zastanawiałam się do czego je zużyć. Przy okazji dzisiejszej pracy pomyślałam, że idealnie się przydadzą. Od razu zabraliśmy się za zrobienie kwiatka. Dzieci jednocześnie skręcały kuleczki z bibułki i przyklejały na przemian raz pestki słonecznika raz bibułkę.

więcej
Plastelinowa wyklejanka- parasolka

Plastelinowa wyklejanka- parasolka

21.07.2023

Wakacyjne dni bywają bardzo różne. Raz dzień wita nas słoneczną pogodą, innym razem pada deszcz. Ta zmienna aura stała się inspiracją do powstania ciekawych prac plastycznych pod tytułem „Parasole”. W dzisiejszej  pracy dzieci wykorzystały kolorową plastelinę.

więcej

powrót