Kontrast
Rozmiar czcionki
Mapa strony
Szukaj na stronie

Wyprawki dla Małych Czytelników

Z radością informujemy, że nasza Biblioteka znalazła się w projekcie MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK 2022

Od października każde dziecko w wieku przedszkolnym, które przyjdzie do nas, otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą zawierającą książkę „Krasnal w krzywej czapce” oraz Kartę Małego Czytelnika.  Za każdą wizytę w Bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowane imiennym dyplomem. 

 

 

W roku 2021 Biblioteka po raz pierwszy przystąpiła do  projektu , skierowanego do dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat)  i ich rodziców, a realizowanego w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek” przez Instytut Książki, przy wsparciu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego.

Każde dziecko, które rodzice zapiszą do biblioteki lub już to zrobili, otrzyma Wyprawkę Czytelniczą, a w niej książkę pt. "Pierwsze czytanki dla…", poradnik dla rodziców oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem książki  Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu, zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, który będzie potwierdzeniem jego czytelniczych zainteresowań.

Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do biblioteki.

Akcja potrwa do wyczerpania zapasów.

Informacje szczegółowe dotyczące akcji znajdziemy na stronie: http://wielki-czlowiek.pl/

 

     Wyprawki dla Małych Czytelników   Wyprawki dla Małych Czytelników  Wyprawki dla Małych Czytelników   Wyprawki dla Małych Czytelników

 

Wyprawki dla Małych Czytelników