Kontrast
Rozmiar czcionki
Mapa strony
Szukaj na stronie

Młode Talenty

Warsztaty wokalne są dla osób początkujących oraz średnio-zaawansowanych. Podczas zajęć zgłębimy  podstawy śpiewu, oddechu, budowy aparatu głosowego . Odkrywamy siebie i swój głos.
Organizujemy również zajęcia w grupach, które dają możliwość nauki pracy w zespole. Zajęcia obejmują pracę nad techniką wokalną: emisją głosu, dykcją, prawidłowym oddechem, pracy nad ciałem i postawą, interpretacją tekstu oraz pracę nad ruchem scenicznym. Uczestnicy mają okazję rozwijać słuch harmoniczny podczas śpiewu w wielogłosie, a także nauczyć się pracy z mikrofonem,a co najpiękniejsze skorzystać z pracy w twórczej grupie i wspólnie poimprowizować. Prowadzący słucha grupy i w zależności od jej zainteresowań dobiera materiał.
Praca na próbach jest intensywna, dynamiczna, z dużym naciskiem na odkrycie w uczestnikach swojego unikatowego brzmienia ,wyrobienie swobody w używaniu własnego głosu i osiągnięcie prawidłowej emisji. Ćwiczenia odbywają się w pełnej grupie, z podziałem na mniejsze zespoły, i indywidualnie – są one na bieżąco dostosowywane do rozwoju uczestników, ich silnych stron i tych, nad którymi należy popracować.
Umiejętności zdobyte pokazujemy podczas różnych występów przed publicznością, wieńczącym nasze starania. Dziecko obywa się ze sceną i coraz mniej się stresuje. Dlatego bardzo serdecznie zachęcamy!

 

 

MŁODE TALENTY 2019 Rok


1.Martynka 

2.Magdalena

3.Michalina 

4.Maryla 

5.Olivia Łapińska

6.Katarzyna

7.Klaudia 

8.Anna 

9.Ewelina 

10.Aleksandra 

11.Rozalia 

12.Marcelina 

13.Klara 

14.Aleksandra  

15.Oliwia 

16.Aleksandra