Kontrast
Rozmiar czcionki
Mapa strony
Szukaj na stronie

Zabawa karnawałowa

7 stycznia (niedziela) 2024 r. Seniorzy po raz kolejny pokazali, że potrafią się świetnie bawić, a energii mógłby pozazdrościć niejeden młody człowiek -  do późnych godzin nocnych nie schodzili z parkietu podczas zorganizowanego przez nich balu karnawałowego.

Imprezę rozpoczęła przewodnicząca Klubu witając wszystkich przybyłych gości oraz składając życzenia członkom Klubu urodzonym w miesiącu styczniu. Jubilaci zostali obdarowani gromkimi brawami, po czym odśpiewano symboliczne 100 lat.

Suty, a z zarazem przepyszny poczęstunek przygotowali sami Seniorzy. Z kolei bal był niezwykle wesoły i hałaśliwy. Wszyscy bawili się doskonale, w rytmie muzyki, tańcząc czy to w kółeczku czy też w parach zrelaksowali się, zapomnieli o codzienności i bawili się szampańsko. Tradycyjnie  nie zabrakło biesiadowania. Wspólne śpiewanie znanych przebojów w rytmie akordeonu, saksofonu i tamburynu sprawia dużo przyjemności, poprawia nastrój, jednoczy wszystkich biorących udział w zabawie. Przecież "śpiewać każdy może, trochę lepiej czy trochę gorzej, nie o to chodzi jak co komu wychodzi", ale o to, że robi się o w gronie przyjaciół, wznosząc toasty za solenizantów i jubilatów.

Seniorzy lubią i potrafią się bawić!