Kontrast
Rozmiar czcionki
Mapa strony
Szukaj na stronie

tradycyjne spotkanie opłatkowe

17 grudnia Klub Seniora spotkał się aby tradycyjnie, w gronie przyjaciół i serdecznych znajomych podzielić się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia.

Spotkaniu towarzyszyła niezwykle radosna, życzliwa, a przede wszystkim rodzinna atmosfera, która w pełni oddawała magię Świąt Bożego Narodzenia. Stoły uginały się od wigilijnych potraw, ich zapach rozchodził się wręcz po całej sali, w tle brzmiały kolędy, a Seniorzy czekali na "pierwszą gwiazdkę".

Na początku zaproszonych gości i wszystkich przybyłych członków Klubu serdecznie powitała przewodnicząca Barbara Kulesza, która życzyła wszystkim zdrowych, spokojnych i błogosławionych świąt, spędzonych miło w rodzinnym gronie. Głos zabrał również Wójt Gminy Stefan Grodzki, który złożył życzenia Wszystkim członkom Klubu, podziękował za współpracę i życzył dalszego tak owocnego rozwoju, jeszcze większych sukcesów i zapału do wszystkiego, co w życiu niezbędne. Po wspólnym odśpiewaniu kolędy nastąpił najbardziej wzruszający i pełen serdeczności moment - składanie sobie życzeń i dzielenie się opłatkiem, symbolem zgody i pojednania. 

Podczas kolacji Seniorzy, jak jedna wielka rodzina wspólnie śpiewali kolędy. W pełni poczuli, że święta zbliżają się, a ich magia jest już obecna w każdym z nas.