Kontrast
Rozmiar czcionki
Mapa strony
Szukaj na stronie

10 lat minęło jak jeden dzień

14 stycznia "Młodzi Duchem" obchodzili piękną rocznicę, która przywołała wiele miłych wspomnień i uśmiechów na twarzy - Jubileusz 10-lecia istnienia.

Seniorzy postanowili uczcić ten dzień w szczególny sposób i aby było jeszcze przyjemniej i weselej przyjść na uroczystość w pełnych pomysłowości, wyobraźni, a nawet awangardy przebraniach. "Cynowa rocznica"  i trwający karnawał - świetna okazja do  zabawy tanecznej, balu podczas, którego usłyszymy liczne toasty za zdrowie, szczęście i dalsze funkcjonowanie Klubu. 

 Wójt Gminy Stefan Grodzki nie zawiódł, przekazał dla Przewodniczącej Klubu piękny kosz kwiatów i prezent, złożył  serdeczne gratulacje i  uczestniczył w zabawie.

Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła się od wspólnego, grupowego zdjęcia po czym nastąpił pyszny poczęstunek, toasty i zabawa  "pełną parą". Seniorzy jechali pociągiem, nagle  muzyka ucichła i wówczas czekała na nich miła niespodzianka - pokaz slajdów, który w drobnym skrócie odzwierciedlił 10 mijających lat- można się było  pośmiać, podzielić myślami, a co najważniejsze wrócić wspomnieniami, pamięcią do tak szybko mijających dni i wydarzeń.