Kontrast
Rozmiar czcionki
Mapa strony
Szukaj na stronie

1 SPOTKANIE W NOWYM ROKU

15 stycznia Seniorzy spotkali się po raz pierwszy w Nowym Roku organizując jednocześnie „troszeczkę” spóźnioną wspólną Wigilię.

W zeszłym roku wiele przeciwności losu spowodowało, że nie doszło do tak ważnego dla wszystkich członków klubu spotkania, dlatego też cała wspólnota postanowiła, iż nadrobią stracony czas zaraz po Nowym Roku, w tzw. okresie kolędowania. 

Na uroczystość został zaproszony Wójt Gminy Kulesze Kościelne Stefan Grodzki oraz Kierownik GBP w Kuleszach Kościelnych Justyna Kulesza.

Mimo, iż Święta Bożego Narodzenia już minęły „Młodzi Duchem” stworzyli magiczną i niepowtarzalną atmosferę, która niosła wiele radości. Serwowane dania - oczywiście wigilijne - wręcz rozpływały się w ustach, a wspólne śpiewanie kolęd w rytmie instrumentów, na których grają członkowie Klubu wprowadziło w prawdziwy bożonarodzeniowy nastrój (miło było wrócić wspomnieniami do 24 grudnia, przeżyć ten szczególny dzień jeszcze raz).

Seniorzy podczas swojego spotkania zarówno wigilijnego, jak i każdego innego budują jedność, poczucie wspólnoty, zbliżają się do siebie.