Kontrast
Rozmiar czcionki
Mapa strony
Szukaj na stronie

Bajkowe pląsy

Bajkowe pląsy 

Podczas piątkowych zajęć tanecznych dzieci wystąpiły w bajkowej scenerii. Uzdolnieni, energiczni, pełni pasji, mali tancerze cudownie prezentowały się w bajkowych przebraniach. W ten sposób  dzieciaczki mogły zaprezentować swoje zdobyte już umiejętności taneczne w tym sezonie.

5 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony na całym świecie, dlatego powstał fajny pomysł zmontowania bajkowego filmiku.

Taniec bajkowych postaci – jeszcze tego nie było w naszej świetlicy.

Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat i są dla wszystkich źródłem bogatych przeżyć i wrażeń, a szczególnie dla dzieci. Najmłodsze dzieciaczki 5-7 letnie ,,Magnusie” pokazały swój dorobek artystyczny, który szlifują już od dwóch miesięcy. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowały również dzieci z grupy tanecznej ,,Magnetic”.Obydwie grupy rozwijają swoje talenty  pod czujnym okiem Małgorzaty Makowskiej.

Dziękujemy za jej zaangażowanie, pomysłowość oraz życzymy samych sukcesów, energii w przekazywaniu dzieciaczkom, motywacji i cennych wskazówek, a przede wszystkim uśmiechu i pogody ducha na co dzień.  

 

 

 

Bajkowe Pląsy