Kontrast
Rozmiar czcionki
Mapa strony
Szukaj na stronie

Wesoły Pląs Czyżew -2024r.

W dniu 14 kwietnia 2024 roku, niedziela, Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie był gospodarzem XXII Powiatowej Prezentacji Zespołów Tanecznych "Wesoły Pląs 2024". Zgłosiła się rekordowa ilość  zespołów tanecznych w sumie było 29 zespołów.

Druga część prezentacji rozpoczęła się o godzinie 14.00, gdzie swoje umiejętności zaprezentowali - "Zespół Gimnastyki Artystycznej" z GOK Czyżew, "COOLSIAKI" ze Szkoły Podstawowej w Kuleszach Kościelnych- do występu przygotowała dzieci pani Ewa Dmochowska, której serdecznie gratulujemy wspaniałego występu, natomiast  z CKE z Kulesz Kościelnych  wystąpiła trzecia przygotowana  grupa taneczna  ,,Cosmo”, którą do występu przygotowała niezastąpiona Małgorzata Makowska. Podobnie jak w pierwszej części, po występach odbyła się  się ceremonia wręczenia dyplomów i statuetek oraz możliwość wykonania zdjęć.

Wydarzenie to było  świętem tańca dla uczestników i widzów, prezentującym talent i ciężką pracę młodych tancerzy z regionu. Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie już po raz dwudziesty drugi udowadnia, że taniec jest żywą i rozkwitającą formą sztuki w naszym regionie.

II. część godz. 14.00 [kolejność występów]
1- „Zespół Gimnastyki Artystycznej”, GOK Czyżew
2- Zespół „COOLSIAKI”, SP Kulesze Kościelne
3- Zespół „Two Step”, SP Łempice
4- Zespół „Gwiazdeczki z Jedyneczki”, SP nr 1, Wys. Mazowieckie
5- Zespół „C-C Squad”, COKiS Ciechanowiec
6- Zespół „COSMO”, CKE Kulesze Kościelne
7- Zespół Tańczące Senioritki, SP Szepietowowo
8- ZPiT „Podlasie” gr. młodsza, GOK Szepietowo
9- Zespół „Asy z drugiej klasy”, SP nr 1, Wysokie Maz.
10- Zespół „Taneczny Mix” gr. najstarsza, GOK Czyżew
11- Zespół „Cristal Team”, SP Łempice
12- ZPiT „Podlasie” gr. starsza, GOK Szepietowo
13- „ZPiT z Czyżewa”, GOK Czyżew