Kontrast
Rozmiar czcionki
Mapa strony
Szukaj na stronie

Mikołajkowo w grupach tanecznych

Kiedy zbliżają się Mikołajki praca w Centrum Kulturalno -Edukacyjnym nabiera niezwykłego tempa. Do tego niezwykłego dnia skrupulatnie przygotowują się pracownicy, instruktorzy i przede wszystkim nasze wspaniałe dzieci.

Z okazji Mikołajek tradycyjnie już zajęcia taneczne prowadzone przez nasza nieocenioną panią Małgosię wzbogacone są o elementy akrobatyki, które dzieciaki wręcz uwielbiają. W ten wyjątkowy dzień dzieci przychodzą już przygotowane. Gadżety mikołajkowe, czerwone stroje, czapeczki, skarpetki ze świątecznymi motywami na zajęciach w tym dniu są nieodzownym elementem o czym dzieci wiedzą ,a jeśli ktoś się zapomni , pani Monika zawsze służy pomocą.

Tego dnia również czekają na dzieci niespodzianki.

W różnych miejscach CKE można znaleźć skarpetę, w niej coś słodkiego, a pomocnice Świętego Mikołaja zadbają o to, żeby każde dziecko wyszło tego dnia z uśmiechem na twarzy, obdarowane czekoladką na wychodne.

Podsumowaniem tego wspaniałego dnia jest film, którego głównymi bohaterami są nasze słodkie dzieciaki...a swą premierę ma tuż przed świętami.