Kontrast
Rozmiar czcionki
Mapa strony
Szukaj na stronie

Festyn Św. Rodziny 2018 r.

3 czerwca 2018 r. w Kuleszach Kościelnych odbył się IV Festyn Świętej Rodziny. Jak co roku uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą odprawioną w intencji par małżeńskich obchodzących złote i srebrne gody.

Jubilatom zostały złożone życzenia przez wójta i proboszcza naszej parafii. Gospodarzami tegorocznego  Festynu Św. Rodziny były wioski Kulesze Litewka ,Kulesze  Podlipne ,Kulesze Podawce .Można było skosztować własnych wypieków gospodyń z naszych wiosek, jak  również poczęstować się smacznym bigosem oraz zupą z pieczarkami i kulkami mięsnymi .

Całą uroczystość  uświetniły występy dzieci i młodzieży z naszej świetlicy oraz schola parafialna.

Przedstawienie przygotowane specjalnie na tę okazję zebrało ogromne brawa. Przez cały dzień towarzyszył nam i umilał czas swoją muzyką zespół ,,Rokietnica ‘’. Zespoły taneczne ,,Cosmo ‘’ oraz ,,Magnetic’’ zaprezentowały się wspaniale tańcząc z pomponami. Po godzinie 16 co stało się już  tradycją odwiedzili nas zaprzyjaźnieni motocykliści.  Dodać należy, że przez cały dzień nasze pociechy mogły korzystać bezpłatnie z dmuchanych atrakcji na placu zabaw .

    Dzień minął w miłej i rodzinnej atmosferze .

Do zobaczenia za rok …