Kontrast
Rozmiar czcionki
Mapa strony
Szukaj na stronie

Aktualności

Taniec Aniołów podczas Koncertu Kolęd i Pastorałek w roku 2024

Taniec Aniołów podczas Koncertu Kolęd i Pastorałek w roku 2024

31.01.2024

W tym roku grupa ,,Magnetic" i ich piękne, taneczne wykonanie, na który z niecierpliwością wszyscy czekali. Taneczne dzieciaki pokazały na co ich stać . Ich występ z szarfami do pięknej piosenki Hallelujah wprowadził zdziwienie i zachwyt wielu zgromadzonych osób.

więcej
Mikołajkowe zajęcia taneczne w CKE 2023r.

Mikołajkowe zajęcia taneczne w CKE 2023r.

20.12.2023

Czujecie już świąteczny klimat?! Chcecie naładować się pozytywną energią na nadchodzące przygotowania świąteczne? Mamy na to sposób…

Wielkimi krokami zbliża się grudzień, a  wraz z nim świąteczna niespodzianka przygotowana przez dzieci z Centrum Kulturalno-Edukacyjnego w Kuleszach Kościelnych. Taneczny wykon przygotowany przez grupy taneczne Magnusie, Magnetic oraz Cosmo. Niespodzianka ta praca wykonana przez naszą Małgosię Makowską, która jest instruktorem tych tanecznych talentów.

Życzymy wszystkim pomyślności i sukcesów w Nowym Roku.

 

więcej
TANECZNIE NA DZIEŃ MAMY I TATY

TANECZNIE NA DZIEŃ MAMY I TATY

26.06.2023

26. czerwca odbył się uroczysty występ dzieci z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci zaprezentowały piosenki i wiersze, a także taniec dla rodziców i zaproszonych gości. Na koniec wręczyły rodzicom upominki – własnoręcznie wykonane czerwone serduszka. Wszystko udało się znakomicie, a rozradowane dzieci zawołały chórem: „Jest taki jeden dzień, jedyny w roku, to święto Mamy i Taty! Łza się kręci w oku. O tym ważnym dniu dobrze pamiętają, bo swoich rodziców baaaardzoooo kochają!”

więcej
My tam będziemy ,,WESOŁY PLĄS"         16 04.2023r. Czyżew.

My tam będziemy ,,WESOŁY PLĄS" 16 04.2023r. Czyżew.

12.04.2023

Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie serdecznie zaprasza na Powiatowe Prezentacje Taneczne "Wesoły Pląs", które odbędą się w niedzielę, 16 kwietnia 2023 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00 w sali widowiskowej ośrodka kultury przy ulicy Mazowieckiej 34.

więcej

powrót